28.8.2015 pátek16:00SK Horní Měcholupy -Junior oprava níže(šotek)
28.8.2015 pátek16:05Rtyně/Úpice-Junior11:7
12.2.2016 pátek17:00Junior-HlušiceSUPER
20.3.2016 neděle13:00Junior- ABC BraníkOPRAVA
20.3.2016 neděle13:00 ABC Braník-Junior33 : 24
K prvnímu přípravnému zápasu jsme si zajeli do Bráníka. Bohužel nemoci a omluvy nás postavili do těžké situace. Hráli jsme na dvě hřiště, 4x 18 minut a bez jediného střídání.Tři čtvrtiny jsme hráli ve stejných sestavách.
Sestava ve složení Kristy, Domča, Lucas, Šíma, Kuba své tři minizápasy vyhrála a potvrdila, že společně dokážou hrát pěkný fotbal. Kombinace sice nebyla tak pohledná, ale bojovností dokázali kluci soupeře přehrát 5:2, 4:2, 6:1.
Druhá sestava ve složení Tobi K., Fany D., David, Erik, Kópa bohužel zůstala za očekáváním a prohrála 2:5, 0:13!!! A 1:7. Hlavně druhá čtvrtina byla děsivá a kluci si musí uvědomit, že bez bojovnosti a chuti hrát nemůžou nikdy nic dokázat.
Do poslední čtvrtiny jsme sestavy proházeli a najednou se dokázali chytit i kluci, kteří zatím víc stáli a koukali. Poslední čtvrtiny jsme vyhráli 4:2, 2:1.
Utkání nám ukázalo velké slabiny a hlavně špatný přístup některých hráčů. Snad se do příště kluci uzdraví a budeme hrát ve větším počtu.
BRANKY a ASISTENCE :Tobi K. 1/1, Kristy 1/1, Fany D. 1/0, Kuba 6/3, David 0/1, Erik 1/0, Domča 4/1, Lucas 2/4, Šíma 8/0, Kópa 0/1
2.4.2016 sobota09:00Junior-FK Březiněves16 : 8
9.4.2016 sobota15:00Junior-FK Viktoria Žižkov 11:12
31.8.2016 středa17:00 ABC Braník-Junior 28:23
1.9.2016 čtvrtek17:15 AC Sparta Praha-Junior 14:11 / 19:12
12.10.2016 středa17:30FK Viktoria Žižkov-Junior přeloženo 19.10.
19.10.2016 středa17:30FK Viktoria Žižkov-Junior 11:39
23.4.2017 neděle16:00Junior-SK Aritma 8 : 4
25.3.2018 neděle14:00Junior-Slavoj Vyšehrad
23.9.2018 neděle15:00 AC Sparta Praha-Junior32 : 13 (9:1,11:3,12:9)