SOUSTŘEDĚNÍ

15.2.2016HODNOCENÍ SOUSTŘEDĚNÍ HLUŠICE ÚNOR 2016
První zimní soustředění je za námi!! Kluci zvládli celý pobyt v pohodě a mám pocit, že týdenní odloučení nesli hůř rodiče než kluci. Po celou dobu jsme nezaznamenali jedinou slzičku či zmínku o stesku a dle reakcí při příjezdu rodičů se některým borcům ani domů moc nechtělo.
Po stránce chování proběhlo také vše perfektně! Před soustředěním měli všichni pocit, že to bez PC, tabletů, mobilů apod. nemůžou vydržet, ale na soustředění zjistili, že jsou také hry jako karty, monopoly, šachy / dáma, člověče nezlob se…..Různě se prolínali, netvořili jen malé partičky, ale v hraní se střídali – a POZOR – většinou bez hádání!!!!!!
Stravování je kapitola sama o sobě. Až na malé drobnosti jedí všichni všechno, u některých borců nebyl problém sníst k snídani 3 rohlíky a při večeři – houskové knedlíky / vepřové maso na paprice – někteří děti dokázali „sežrat“ klidně 4 knedlíky a našli se dva otesánci se 7 a 8 knedlíky!!!!!
To vše bylo prostě skvělé, ale jeli jsme tam hlavně kvůli fotbalu. A bohudík i tady musíme kluky jen a jen chválit!! Všichni se snažili, makali a někdy i třífázový trénink zvládli. Během soustředění jsme sehráli 4 utkání, dvě proti stejně starým klukům a dvě proti chasníkům, kteří byli starší třeba i o 4 roky!!!! Přesto naši borci všechny zápasy odehráli ve velké pohodě a určitě se nemusí za předvedené výkony stydět. Samostatné hodnocení zápasů „termínovka / přátelsky / Hlušice.
V polovině pobytu jsme si náročný program zpestřili výletem do Hradce Králové, poobědvali HappyMeal a koukli v kině na Čipernou jízdy Alvin a Chipmunkové.
Jedinou kaňkou na tomto soustředění byl fakt, že cca 4 naši hráči na soustředění nejeli a nebylo to z důvodu nemocí!!!! Škoda, protože určitě by soustředění přežili, užili si srandy a zapadli do této skvělé party fotbalistů. Snad do léta všichni pochopí, že soustředění je důležité, povinné a hlavně pro kluky neškodné!!!!
Soustředění absolvovalo 18 hráčů – 12 hráčů r. 20008, 4 hráči r. 2009 a 2 hráči r. 2010 – všichni skvělý a v pohodě.Bohužel ve středu museli pobyt opustit Šíma a Franta ze zdravotních důvodů.
Pochvala a poděkování patří nejen všem hráčům, ale i trenérům, se kterými jsem toto soustředění absolvoval – Dan Levý, Martin Stránský, Martin Horký.
Říká se „to nejlepší nakonec“ a tak : velká pochvala pro maminky Moniku Jirákovou a Petru Kovářovou. Možná si někteří myslí, že jeli na krásnou dovolenou, ale opak je pravdou. Když pominu fakt, že si pobyt platili sami a obětovali svůj čas našim dětem, tak v neposlední řadě prakticky celé dny lítali kolem kluků a mimo komfortu při sprchování, úklidu a psaní úkolů, dodali i to tolik potřebné maminkovské pohlazení – přeci jen, sice jsou to „páni fotbalisti“, ale hlavně jsou to pořád ještě děti.
Místo soustředění je pěkné, hala dle našich potřeb, strava perfektní.Bohužel ubytovací prostory jsou málo využívané, tudíž vlastně zakonzervované a napuštěné snad lizolem (smrad neumím identifikovat).Cena za pobyt je jedna věc,ale.... no záleží hlavně na Vás jakou lokalitu vybereme příště - možnosti už hledáme.
Co na závěr – skvělé soustředění, díky kterému se už těším na další práci s našimi nadějemi a další soustředění s touto skvělou partou!!!
16.1.2016HLUŠICE 2016
MÍSTO :Sportovní hala HLUŠICE , okr. Hradec Králové
DATUM : 7.2. – 13.2. 2016
DOPRAVA : vlastní tam i zpět
PŘÍJEZD-SRAZ : neděle 7.2. nejpozději ve 15.00 hod. v Hlušicích
ODJEZD : sobota 13.2. 10.00 hod. z Hlušic
UBYTOVÁNÍ : učiliště a domov mládeže Hlušice
STRAVOVÁNÍ : začínáme 7.2. večeří , končíme 13.2. snídaní
DOPROVOD: TRENÉŘI - p. Dub , p. Levý , p. Stránský, případně p. Horký, p. Dostál, po dohodě 2-3 maminky
CENA : 3 000,- Kč
SEBOU : TRÉNOVAT BUDEME VĚTŠINOU V HALE!!!Věci na trénování-míč, SÁLOVKY,TURFY,trička pod dresy,oblečení na trénink podle zvyklostí a potřeb hráčů ,tepláky,mikiny (na nošení na ubytovně a na trénování). Věci na trénink venku, šusťákovou bundu, chrániče!!!! Oteplovací kalhoty,kombinézu nebo něco podobného-na blbnutí a proběhnutí ve sněhu,čepice,rukavice a teplé boty. Pantofle do sprchy,pantofle nebo bačkory na nošení po ubytovně!!!!Ostatní oblečení,hygienu podle uvážení a potřeb.
PŘÍJEZD PROSÍM SAMOZŘEJMĚ V SOUPRAVĚ !!!!
KOPIE KARTIČKY ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY !!POTVRZENÍ LÉKAŘE !! Kdo byl na letním soustředění nemusí .
NEDÁVAT ŽÁDNÉ JÍDLO , SUŠENKY , SLADKOSTI! – PŘÍPADNĚ PRO CELÝ TÝM!!!!!
NEDÁVAT MOBILY, GAMEBOY,PSP,MP 3-4 apod.
PRO ŠKOLÁKY NAPIŠTE ÚKOLY A DEJTE NÁM JEJICH SEZNAM , BUDOU MÍT SAMOZŘEJMĚ ČAS I NA UČENÍ.
20.9.2015ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ
Zimní soustředění se bude konat od neděle 7.2. - soboty 13.2. 2016 v Hlušicích.
Nejedeme žádné hory, ale tréninky v hale a případě dobrého počasí i venku na UMT. Vzhledem k termínu v období školy, bude v průběhu soustředění samozřejmě vyhrazen čas i na případné školní úkoly.
Podrobnosti budeme dále upřesňovat, ale termín a místo se nebude měnit.
Účast na soustředění je ostatně jako na každém soustředění povinná!!!!!!
webmaster
nahoru