2.12.2018 neděle13:20Junior-Slavoj Vyšehrad 200911 : 2 ( 6 : 1 )
2.12.2018 neděle11:10Junior-Slavoj Vyšehrad 20080 : 8 ( 0 : 3 )
9.12.2018 neděle11:10Junior-SK Viktoria Žižkov0 : 26 (0 : 11)
9.12.2018 neděle13:20Junior-PFA5 : 3 ( 2: 3 )
16.12.2018 neděle11:10Junior-Dukla JM1 : 13 (1:7)
16.12.2018 neděle13:20Junior-SK Třeboradice6 : 3 (3:1)
13.1.2019 neděle13:20Junior-FK Motorlet Praha3 : 4 (3:1)
13.1.2019 neděle11:10Junior-UNION VRŠOVICE B1 : 6 (0:5)
20.1.2019 neděle11:10Junior-Union Vršovice A0 : 17 (0:10)
20.1.2019 neděle13:20Junior-Slavia Radonice7 : 6 (2:0)
Stejná sestava jako v předešlém zápase, který jsme totálně zkazili a naše hra byla opravdu žalostná. Proti týmu Radonic jsme vstoupili do zápasu aktivně, napadali jsme hodně vysoko a utkání jasně ovládali. Pouhé dvě branky do poločasu byly pro soupeře milosrdné. Do šancí jsme se sice dostávali, ale to co dokážeme neproměnit je neuvěřitelný.
Druhý poločas začal tak, jak první skončil. Spousta zahozených a nedotažených šancí, přesto jsme vedení potvrdili a vedli 4:0 , 5:2. Pak nastal obrat, soupeř byl všude první, vyhrával souboje a utkání otočil na 5:6!! Naštěstí jsme tentokrát nedali hlavu dolů , jak je naším zvykem, ale kluci se kousli a začali dřít. Odměnou jim byla vyrovnávací branka 2 minuty před koncem a vítězná trefa Šímy, který svojí neskutečnou bojovností dokázal ustát několik soubojů a po úniku z poloviny hřiště neomylně skórovat a tím ukončit zápas.
Za druhý dnešní zápas si kluci zaslouží alespoň malou pochvalu. Konečně se zapojili i kluci z „B“ a hned zápas vypadal lépe. Dnešní den nám ale sundal růžové brýle, ukázal naplno velké nedostatky a hlavně úzký kádr. Bohužel někteří kluci nejsou schopni pracovat pod tlakem a v rychlosti. Při absenci hráčů ze základu máme velké problémy a naše hra se absolutně nepřibližuje našim představám.
SESTAVA : Max, Štěpy, Timi, Raky, Máťa, Horkyn, Šíma, Maty, Máca, Luky, Kečup
BRANKY / ASISTANCE : Šíma 4/0 , Horkyn 1 / 1 , Maty 1 / 0 , Máťa 1 / 0 , Luky 0 / 2 , Raky 0 / 1
27.1.2019 neděle10:00SK Slávia Praha-JuniorNEHRAJEME
2.2.2019 sobota13:15Junior-SK Vyžlovka 20073 : 10
3.2.2019 neděle10:00SK Slávia Praha-JuniorNEHRAJEME
17.2.2019 neděle10:00SK Slávia Praha-JuniorNEHRAJEME
24.2.2019 neděle10:00SK Slávia Praha-JuniorNEHRAJEME
3.3.2019 neděle09:00Junior-OPodle umístění
10.3.2019 neděle09:00Junior-Podle umístění
10.3.2019 neděle10:00SK Slávia Praha-Junior